מדיניות פרטיות

השימוש באתר מהווה הסכמה למדיניות הפרטיות שלנו:

אנחנו משתמשים בקבצי עוגיה (cookies) כדי לשפר את חווית הגלישה שלך, לזהות את העדפותיך ולהגיש לך דפים המותאמים לתצוגת המכשיר שלך. אם ברצונך לבטל את השימוש בקובצי עוגיה תוכל/י לעשות זאת בהגדרות הדפדפן.

אתר טרוול זון לא אוסף פרטים מזהים על הגולשים. בין אם מדובר במידע (לא מזהה) שנאסף ע"י חברות פרסום, ובין אם מדובר בפרטים שהגולשים מספקים בעצמם (כמו שם ודוא"ל המוזנים כשגולש משאיר תגובה או שולח לנו מייל), אנחנו לא עושים במידע זה שימוש.

כשאת/ה מבקר/ת באתר שלנו, אנחנו משתמשים בחברות פרסום של צד שלישי כדי להציג בפניך מודעות. ייתכן שחברות אלו משתמשות בפרטים (לא כולל השם, הכתובת, כתובת הדוא"ל או מספר הטלפון שלך) לגבי הביקורים שלך באתר זה ובאתרים אחרים על מנת לספק פרסומות למוצרים ולשירותים שמעניינים אותך. אם את/ה רוצה מידע נוסף בנוגע לתהליך זה, ואם ברצונך לדעת כיצד אפשר למנוע מהחברות האלו להשתמש במידע הזה, לחץ כאן למעבר לדף ארגון הפרסומות ברשת האינטרנט.

גוגל, כמשווק צד שלישי, משתמשת בקובצי עוגיה כדי להציג מודעות באתר. בעזרת השימוש בקובץ עוגיה של DART, יכולה גוגל להציג למשתמשים מודעות בהתאם לביקור שלך באתר זה ובאתרים אחרים באינטרנט. הנך רשאי לבטל את השימוש בקובץ זה על ידי ביקור במדיניות הפרטיות של רשת המודעות והתוכן של גוגל. לחץ כאן למעבר לדף מדיניות הפרטיות של רשת המודעות של גוגל.

כמו כן, תוכל/י למנוע משירות גוגל אנליטיקס איסוף מידע אנונימי בעת גלישה באינטרנט ע"י התקנת תוסף לדפדפן. לחץ כאן לפרטים נוספים על שירות גוגל אנליטיקס.

כמו כן, הגלישה באתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש.

חזרה לתחילת הדף

מידע נוסף באתר טרוול זון שעשוי לעניין אותך

שלח את הכתבה במייל

שדות המסומנים בכוכבית * הם חובה


 טוען, נא להמתין...

אם נתקלתם בבעיה עם שירות זה,
אנא כתבו לנו למייל contact @ travelzone.co.il

חזרה לתחילת הדף