ביטוח לחופשת סקי

ביטוח נסיעות רפואי לחופשת סקי וסנובורד – למה זה כל כך חשוב, מה צריך לדעת ועל מה לשים לב ברכישת ביטוח לספורט חורף.

החשיבות של ביטוח רפואי לסקי

הרבה אנשים נוטים להתעלם או לזלזל בביטוח רפואי כשטסים לחוץ לארץ, ובדרך כלל מסתפקים בביטוחים פשוטים ואפילו חינמיים, כמו אלה שמציעות לנו חברות כרטיסי האשראי.
כאשר מדובר בחופשת סקי, אין טעות גדולה מזאת. הסיבה לכך היא פשוטה, ביטוחי הנסיעות הרגילים לא מכסים בכלל פעילויות הנחשבות מסוכנות, ובכללן גלישת סקי או סנובורד. ביטוח סקי הוא בעצם שדרוג מיוחד לביטוח הנסיעות וצריך לבקש אותו מפורשות.
המשמעות היא שאם תפצעו, חלילה, בזמן שאתם גולשים להנאתכם במדרונות המושלגים, לא יהיה לכם כיסוי ביטוחי ותאלצו לשלם אלפים רבים של שקלים עבור טיפול רפואי.

אל תהיו כמו אותם נוסעים שיוצאים לחופשת סקי בחו"ל ומגלים רק בדיעבד שהביטוח שקנו או קיבלו בחינם מחברת כרטיס האשראי או דרך סוכנות נסיעות כלשהי בכלל לא מכסה את פעילות הסקי.

כידוע, גלישת סקי וסנובורד יכולה להיות מסוכנת, ולמרות שלרוב לא נפצעים, עדיין גלישה תמימה עלולה להסתיים בפציעות, החל מפציעות קלות יחסית כמו כוויות קור, סיבוב קרסול או ברך, ועד פציעות קשות דוגמת שבירת רגל או יד, ולא עלינו גם דברים חמורים יותר.

חזרה לתחילת הדף

איזה ביטוח סקי כדאי לעשות?

חשוב מאוד לרכוש ביטוח נסיעות רפואי מיוחד עבור תאונות הנגרמות כתוצאה מספורט חורף (יש לציין במפורש שאתם רוצים כיסוי עבור פעילות סקי).

כדי שהביטוח יהיה מקיף ובאמת יכסה הוצאות רפואיות כבדות בחו"ל, יש לוודא את הפרטים הבאים:

  • הביטוח מכסה עלויות רפואיות עד לתקרה גבוהה ככל האפשר, בדרך כלל מדובר בכמה מאות אלפי דולרים, כאשר סכום של חצי מיליון דולר נחשב טוב.
  • יש לשים לב שהתקרה היומית גם היא תהיה גבוהה (כמה אלפי דולרים).
  • הביטוח כולל פינוי אווירי, שהרי אם תפצעו לא תרצו לבלות כמה ימים או שבועות בבית חולים בחו"ל, ותעדיפו שיפנו אתכם לארץ, וזה עניין לא זול בכלל.
  • חברת הביטוח היא זאת שתתחייב לשלם לבית חולים במקרה הצורך, כדי שאתם לא תצטרכו להתחייב לסכומים גבוהים ואחר כך תרדפו אחרי הביטוח כדי לקבל החזר.
  • מי שטס עם ציוד סקי פרטי, כדאי וודא שהביטוח כבודה מכסה את ערך הציוד שלכם.
  • אל תשכחו לקחת את פרטי ההתקשרות של חברת הביטוח, וודאו מראש שיש לכם מספר טלפון עם מענה 24 שעות ביממה (בעברית!) שאתם יכולים להתקשר אליו מחו"ל.

חזרה לתחילת הדף

כמה עולה ביטוח סקי?

תוספת של ביטוח תאונות סקי מוסיף לעלות הביטוח כמה דולרים בודדים, לרוב זה בהחלט זול ומסתכם בתוספת של בערך דולר בודד לכל יום ובתוספת חד פעמית של כמה דולרים נוספים עבור הטסה אווירית.

טיפ: אם אתם לא מתכננים לגלוש בכל תקופת החופשה שלכם, ובחלק מהזמן אתם מתכננים טיול שאינו כולל פעילות סקי או סנובורד, אז אין צורף בביטוח המיוחד בימים אלה.
כל סוכנות ביטוח שמכבדת את עצמה תיתן לכם אפשרות לקבוע מראש את התאריכים בהם אתם רוצים להפעיל את השדרוג לספורט חורף, עובדה שתוזיל את הביטוח.

לסיכום,
הוצאה נוספת של כמה עשרות דולרים בעלות ביטוח הנסיעות שלכם יכולה לחסוך לכם אלפי דולרים במידה ותפצעו במהלך חופשת הסקי שלכם.
אל תוותרו על שדרוג הביטוח, זה לא שווה את זה!

מידע נוסף
המדריך השלם לביטוח נסיעות לחו"ל

גלישה מהנה ובטוחה

שלח את הכתבה במייל

שדות המסומנים בכוכבית * הם חובה


 טוען, נא להמתין...

אם נתקלתם בבעיה עם שירות זה,
אנא כתבו לנו למייל contact @ travelzone.co.il

סקי: כתבות מומלצות

חזרה לתחילת הדף

אין עדיין תגובות

יש לך מה להגיד? זה המקום!

מטרת איזור התגובות היא לאפשר לגולשים לשאול שאלות ולשתף מנסיונם האישי.
אנו משתדלים להתייחס לכל תגובה אבל לא תמיד זה אפשרי, אנא קבלו זאת בהבנה.
תגובות הכוללות קישורים דורשות אישור מנהל ולרוב לא יאושרו או שיאושרו ללא הקישורים ולכן אנא המנעו מהם.

קוד אימות (חובה):